GWARANTOWANA ALTERNATYWA ASO

POMOC 24/7 - 601-380-313

CHIPTUNING

Podniesienie mocy silnika – modyfikacje oprogramowania silnika i skrzyni biegów

Pozwoli odkryć Twój samochód na nowo – szybszy, sprawniejszy, palący mniej paliwa. Proces polega na wykorzystaniu rezerw (pozwala na zwiększenie mocy silnika, jakie zostawił producent Twojego auta) bez ingerencji mechanicznej. Usługa CHIPTUNING’u polega na modyfikacji oprogramowania komputera (ECU), który steruje jednostką napędową. Modyfikacja przeprowadzona jest przez nasze centrum serwisowe, realizowana jest przy wykorzystaniu najnowszych urządzeń oraz nowoczesnych technologii. Po dokonaniu usługi, otrzymacie Państwo Certyfikat CHIPTUNING IMPULSS Centrum Serwisowe. CHIPTUNING obejmuje elektroniczną zmianę oprogramowania sterowników silnika oraz skrzyni biegów, która zwiększa moment obrotowy jednostki napędowej i poprawia jej osiągi, jednocześnie poprawiając ekonomikę jazdy.

CHIPTUNING to rozwiązanie ekonomiczne i ekologiczne, które poprawia komfort i bezpieczeństwo jazdy.

 

CHIPTUNING obejmuje elektroniczną zmianę oprogramowania sterownika silnika oraz skrzyni biegów, która zwiększa moment obrotowy jednostki napędowej i poprawia jej osiągi, jednocześnie poprawiając ekonomikę jazdy. Prawidłowo wykonany chiptuning to nie tylko modyfikacja mocy silnika, ale również oszczędność paliwa i jeszcze niższa emisja spalin.

Najważniejsze korzyści CHIPTUNINGU:

– Wzrost osiągów silników doładowanych ok. 20% – 25 %
– Wzrost osiągów silników wolnossących ok. 5% – 10 %
– Obniżenie zużycia paliwa do – 15 %
– Podwyższenie wydajności silnika
– Polepszenie elastyczności silnika

Szanowni Państwo w IMPULSS Centrum Serwisowe wykonujemy modyfikacje oprogramowania sterowników silników i skrzyń biegów w pojazdach. Specjalizujemy się w CHIP tuningu – elektronicznym podnoszeniu mocy silnika pojazdu. Posiadamy własną hamownię, która służy do weryfikacji efektów naszej pracy. Zajmujemy się również regeneracją filtra DPF, programowaniem zaworu EGR, usuwaniem błędów DTC oraz innymi usługami elektronicznymi.

Zapraszamy do naszego biura Obsługi Klienta od poniedziałku do piątku od 8:00-18:00 oraz w sobotę od 8:00-14:00

 

Kluczyki samochodowe

Dorabianie . Kodowanie . Programowanie . Komuterowe dorabianie grotów . Kodowanie immobilizerów

Warto wiedzieć, że nie wszystkie klucze samochodowe mogą być skopiowanew dowolnym miejscu. W przypadku bardziej zaawansowanych systemów kluczy samochodowych, zwłaszcza zabezpieczonych przedkradzieżą, konieczne jest skorzystanie z usług profesjonalistów jak CENTRUM SERWISOWE IMPULSS.

 • KLUCZE MECHANICZNE
  Jeśli masz starszy samochód, który korzysta z tradycyjnych kluczy mechanicznych, dorabianie klucza jest zazwyczaj proste i może być wykonane bez żadnych zabiegów elektronicznych. Wystarczy dostarczyć oryginalny klucz do skopiowania.
 • KLUCZE ELEKTRONICZNE, FUNKCYJNE
  W przypadku bardziej nowoczesnych samochodów, które używają kluczyelektronicznych lub kluczy funkcyjnych, dorabianie klucza jest bardziej skomplikowane. Takie klucze często posiadają ukryte chipy elektroniczne, które muszą być zaprogramowane, aby działały z samochodem. W takim przypadku aby otrzymać nowy klucz lub zaprogramować klucz – niezbędna jest nasza pomoc.
 • KLUCZE TYPU „KEYLESS ENTRY”
  Wiele nowoczesnych samochodów wyposażonych jest w systemy “Keyless entry”, które umożliwiają otwieranie i uruchamianie samochodu bez użycia tradycyjnego klucza. W przypadku zgubienia takiego klucza konieczne może być skontaktowanie się z nami w celu zamówienia i zaprogramowania nowego klucza.

 


KODOWANIE KLUCZY

Jest procesem programowania nowego klucza, aby działał z konkretnym samochodem. Proces ten jest często niezbędny, gdy kupujesz nowy klucz lub musisz zastąpić zgubiony klucz. Ważne jest, aby pamiętać, że kodowanie kluczy samochodowych jest często zabezpieczeniem przed kradzieżą, aby uniemożliwić osobom nieupoważnionym dostęp do pojazdu. Dlatego też konieczne jest skorzystanie z profesjonalnych usług, które posiadają niezbędne narzędzia.

PROGRAMOWANIE

Odnosi się do procesu konfiguracji nowego klucza, aby działał z elektronicznym systemem zabezpieczeń samochodu. Ten proces może być konieczny, gdy kupujesz nowy kluczyk, musisz zastąpić zgubiony kluczyk lub potrzebujesz dodatkowego klucza do swojego samochodu. Warto podkreślić, że programowanie kluczyków samochodowych może być różne w zależności od marki, modelu i rocznika samochodu.

DORABIANIE GROTÓW

Komputerowe dorabianie grotów jest nowoczesną metodą stosowaną do precyzyjnego kopiowania grotów kluczyków samochodowych. Proces ten wykorzystuje zaawansowane maszyny do cięcia kluczy, które są programowane za pomocą specjalistycznego oprogramowania. Komputerowe dorabianie grotów do kluczyków samochodowych jest bardziej precyzyjne niż tradycyjne metody ręcznego cięcia. Maszyny do cięcia kluczy są programowane, aby zapewnić dokładność i powtarzalność, co jest istotne, zwłaszcza przy bardziej zaawansowanych kluczach samochodowych.

NAPRAWA IMMOBILIZERÓW

Odnosi się do procesu programowania lub synchronizacji systemu immobilizera w samochodzie z kluczem samochodowym. Immobilizer jest systemem zabezpieczeń używanym w wielu nowoczesnych samochodach, który zapobiega nieuprawnionym w uruchomieniu pojazdu. Jest to kluczowy element systemu zabezpieczeń samochodu. Nieprawidłowe kodowanie immobilizera może prowadzić do problemów z uruchomieniem pojazdu lub zwiększyć ryzyko kradzieży.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z biurem Obsługi Klienta od poniedziałku do piątku od 8:00-18:00 oraz w sobotę od 8:00-14:00

 

Cyfrowe zabezpieczenia pojazdu

AUTHOR Alarm IGLA – Chroni przed kradzieżą Twojego pojazdu

IGLA to nowoczesne zabezpieczenie przeciwkradzieżowe dla samochodów wyposażonych w magistralę CAN oraz systemu bez kluczykowego dostępu Keyless. Przewagą urządzenia IGLA nad tradycyjnymi systemami alarmowymi jest jego wielkość oraz cyfrowa blokada. Urządzenie zapewnia bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa, nawet gdy złodziej będzie w posiadaniu kluczyka lub skopiuje klucz Keyless. IGLA jest odporna na wszelkiego rodzaju urządzenia zagłuszające lub wykrywające elektronikę. Autoryzacja urządzenia odbywa się za pomocą indywidualnego kodu wprowadzanego za pomocą fabrycznych przycisków występujących w samochodzie lub za pomocą aplikacji na Smartphone lub kartami zbliżeniowymi bluetooth (IGLA231)

IGLA chroni przed wszelkiego rodzaju skanerami i urządzeniami mobilnymi, używanymi podczas kradzieży.

 

Autoryzacja Systemu AUTHOR IGLA odbywa się za pomocą wcześniej zaprogramowanej sekwencji przycisków występujących w samochodzie (sterowanie z kierownicy, przyciski szyb, klimatyzacji, ESP itp.) lub automatycznie za pośrednictwem dedykowanej aplikacji na smartfona (za pomocą szyfrowanego połączenia Bluetooth) Dzięki bardzo małym gabarytom urządzenia, bardzo trudne staje się zlokalizowanie go przez potencjalnego złodzieja.

 • Blokowanie silnika bez ingerencji w okablowanie
 • Instalacja nie wpływa na gwarancję pojazdu
 • Przyjazny dla użytkownika tryb serwisowy
 • Brak dodatkowych opłat abonamentowych

Najważniejsze funkcje urządzenia:

– Żadne przewody w pojeździe nie są przerywane podczas instalacji**
– Blokada cyfrowa, poprzez dane wysyłane do sterowników w samochodzie
– Autoryzacja może odbywać się za pomocą kodu PIN za pomocą przycisków na kierownicy, desce rozdzielczej, przycisków otwierania szyb lub za pośrednictwem szyfrowanej transmisji Bluetooth na smartfonie
– Immobilizer nie może być ominięty elektronicznie
– Urządzenie nie wysyła żadnych sygnałów radiowych
– Do obsługi nie potrzebne są żadne dodatkowe piloty
– Kod PIN można zmienić w dowolnym momencie
– Możliwość wprowadzenie kodu serwisowego (w przypadku wizyty w serwisie)
– Możliwość wprowadzenia kodu awaryjnego / transportowego
– Pobór prądu – tylko 5-12mA (w zależności od oprogramowania)

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z biurem Obsługi Klienta od poniedziałku do piątku od 8:00-18:00 oraz w sobotę od 8:00-14:00

GWARANTOWANA ALTERNATYWA ASO

Adres siedziby:
ul. Słoneczna 235
05-506 Lesznowola
NIP 521-156-18-15

Biuro Obsługi Klienta:
T: + 48 (22) 757-75-67
M: + 48 609-950-132
E: impulss@impulss.pl

Kierownik Serwisu:
Rafał Przedwój
M: + 48 609-950-212
E: rafal@impulss.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 18:00
Sobota – 8:00 – 14:00

   Pomoc 24h: +48 601-380-313