GWARANTOWANA ALTERNATYWA ASO

POMOC 24/7 - 601-380-313

Kluczyki samochodowe

Dorabianie . Kodowanie . Programowanie . Komuterowe dorabianie grotów . Kodowanie immobilizerów

Warto wiedzieć, że nie wszystkie klucze samochodowe mogą być skopiowanew dowolnym miejscu. W przypadku bardziej zaawansowanych systemów kluczy samochodowych, zwłaszcza zabezpieczonych przedkradzieżą, konieczne jest skorzystanie z usług profesjonalistów jak CENTRUM SERWISOWE IMPULSS.

 • KLUCZE MECHANICZNE
  Jeśli masz starszy samochód, który korzysta z tradycyjnych kluczy mechanicznych, dorabianie klucza jest zazwyczaj proste i może być wykonane bez żadnych zabiegów elektronicznych. Wystarczy dostarczyć oryginalny klucz do skopiowania.
 • KLUCZE ELEKTRONICZNE, FUNKCYJNE
  W przypadku bardziej nowoczesnych samochodów, które używają kluczyelektronicznych lub kluczy funkcyjnych, dorabianie klucza jest bardziej skomplikowane. Takie klucze często posiadają ukryte chipy elektroniczne, które muszą być zaprogramowane, aby działały z samochodem. W takim przypadku aby otrzymać nowy klucz lub zaprogramować klucz – niezbędna jest nasza pomoc.
 • KLUCZE TYPU „KEYLESS ENTRY”
  Wiele nowoczesnych samochodów wyposażonych jest w systemy “Keyless entry”, które umożliwiają otwieranie i uruchamianie samochodu bez użycia tradycyjnego klucza. W przypadku zgubienia takiego klucza konieczne może być skontaktowanie się z nami w celu zamówienia i zaprogramowania nowego klucza.

 


KODOWANIE KLUCZY

Jest procesem programowania nowego klucza, aby działał z konkretnym samochodem. Proces ten jest często niezbędny, gdy kupujesz nowy klucz lub musisz zastąpić zgubiony klucz. Ważne jest, aby pamiętać, że kodowanie kluczy samochodowych jest często zabezpieczeniem przed kradzieżą, aby uniemożliwić osobom nieupoważnionym dostęp do pojazdu. Dlatego też konieczne jest skorzystanie z profesjonalnych usług, które posiadają niezbędne narzędzia.

PROGRAMOWANIE

Odnosi się do procesu konfiguracji nowego klucza, aby działał z elektronicznym systemem zabezpieczeń samochodu. Ten proces może być konieczny, gdy kupujesz nowy kluczyk, musisz zastąpić zgubiony kluczyk lub potrzebujesz dodatkowego klucza do swojego samochodu. Warto podkreślić, że programowanie kluczyków samochodowych może być różne w zależności od marki, modelu i rocznika samochodu.

DORABIANIE GROTÓW

Komputerowe dorabianie grotów jest nowoczesną metodą stosowaną do precyzyjnego kopiowania grotów kluczyków samochodowych. Proces ten wykorzystuje zaawansowane maszyny do cięcia kluczy, które są programowane za pomocą specjalistycznego oprogramowania. Komputerowe dorabianie grotów do kluczyków samochodowych jest bardziej precyzyjne niż tradycyjne metody ręcznego cięcia. Maszyny do cięcia kluczy są programowane, aby zapewnić dokładność i powtarzalność, co jest istotne, zwłaszcza przy bardziej zaawansowanych kluczach samochodowych.

NAPRAWA IMMOBILIZERÓW

Odnosi się do procesu programowania lub synchronizacji systemu immobilizera w samochodzie z kluczem samochodowym. Immobilizer jest systemem zabezpieczeń używanym w wielu nowoczesnych samochodach, który zapobiega nieuprawnionym w uruchomieniu pojazdu. Jest to kluczowy element systemu zabezpieczeń samochodu. Nieprawidłowe kodowanie immobilizera może prowadzić do problemów z uruchomieniem pojazdu lub zwiększyć ryzyko kradzieży.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z biurem Obsługi Klienta od poniedziałku do piątku od 8:00-18:00 oraz w sobotę od 8:00-14:00

GWARANTOWANA ALTERNATYWA ASO

Adres siedziby:
ul. Słoneczna 235
05-506 Lesznowola
NIP 521-156-18-15

Biuro Obsługi Klienta:
T: + 48 (22) 757-75-67
M: + 48 609-950-132
E: impulss@impulss.pl

Kierownik Serwisu:
Rafał Przedwój
M: + 48 609-950-212
E: rafal@impulss.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 18:00
Sobota – 8:00 – 14:00

   Pomoc 24h: +48 601-380-313